Dziś jest:piątek 06 grudnia 2019 roku. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja
Rada Gminy

 

Przewodniczący Rady Gminy - Krzysztof POGORZELSKI

Wiceprzewodniczący Rady Gminy - Janina KOZAKIEWICZ

 

Radni Rady Gminy Dobrzyniewo Duże

Nr okręgu wyborczego i miejscowości Wybrani radni              

 Okręg wyborczy Nr 1

 Nowe Aleksandrowo

 Krzysztof Pogorzelski

 Okręg wyborczy Nr 2

 Dobrzyniewo Fabryczne, Leńce

 Lenczewski Wojciech

 Okręg wyborczy Nr 3

 Bohdan, Dobrzyniewo Kościelne, Ogrodniki

Pieśniak Mariusz

 Okręg wyborczy Nr 4

 Dobrzyniewo Duże

 ulice: Białostocka, Jarzębinowa,Spacerowa, Lipowa, Łąkowa

Rybołowicz Wojciech

 Okręg wyborczy Nr 5

ulice: Ełcka, Dębowa, Klonowa, Kościelna, Sosnowa, Świerkowa, Zagórna, Czterech Wiatrów, Szmaragdowa, Wierzbowa

Lewkowski
Ireneusz

 Okręg wyborczy Nr 6

 Brzozowa, Gruntowa, Klubowa, Leśna, Ogrodowa, Podleśna, Polna, Sadowa, Szkolna, Żwirowa

Kozakiewicz Janina

 Okręg wyborczy Nr 7

Obrubniki, Ponikła,Szaciły

Sobolewski Janusz

 Okręg wyborczy Nr 8

Letniki, Krynice, Podleńce

Kitlas Janusz

 Okręg wyborczy Nr 9

Chraboły, Kulikówka, Kopisk

Woźniewska Grażyna

 Okręg wyborczy Nr 10

 Borsukówka, Kobuzie, Kozińce, Nowosiółki, Zalesie

Naumnik Sylwia

 Okręg wyborczy Nr 11

 Pogorzałki, Rybaki

Sokół Iwona

 Okręg wyborczy Nr 12

 Gniła, Jaworówka

Lenczewska Beata Elżbieta

 Okręg wyborczy Nr 13

 Fasty

 ulice: Bialostocka, Św.Krzyża, Św. Franciszka z Asyżu

Tofiło Daniel

 Okręg wyborczy Nr 14

 ulice: Sz.Knyszyńska, Zajazd, Skrajna, Rolna, Przytulna, Morelowa, Łąkowa,  Akacjowa, Polonijna, Dobrzyniewska, Zielona, Satynowa

Pogorzelska Katarzyna

 Okręg wyborczy Nr 15

ulice: Dzikowska, Dobra, Bajeczna, Hydroforowa, Giełdowa, Leśna, Ładna, Łyskowska, Osiedlowa, Pogodna, Przytorowa, Słoneczna, Wiosenna

Szymańska - Skowronek Karolina

 

 

        SKŁADY KOMISJI RADY GMINY DOBRZYNIEWO DUŻE

                                            VII Kadencji

 

 

NAZWA KOMISJI

SKŁAD OSOBOWY

   KOMISJA REWIZYJNA

        JANUSZ KITLAS - PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

        IWONA SOKÓŁ- WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI

        JANUSZ SOBOLEWSKI - CZŁONEK KOMISJI

   KOMISJA FINANSÓW I INFRASTRUKTURY

POGORZELSKA KATARZYNA - PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

LENCZEWSKI WOJCIECH - WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI

DANIEL TOFIŁO-CZŁONEK KOMISJI

GRAŻYNA WOŹNIEWSKA - CZŁONEK KOMISJI

IRENEUSZ LEWKOWSKI - CZŁONEK KOMISJI

JANINA KOZAKIEWICZ-CZŁONEK KOMISJI

   KOMISJA SPRAW SPOŁECZNYCH

       DANIEL TOFIŁO - PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

       JANINA KOZAKIEWICZ - WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI

       BEATA ELŻBIETA LENCZEWSKA- CZŁONEK KOMISJI

       KAROLINA SZYMAŃSKA - SKOWRONEK - CZŁONEK KOMISJI

       SYLWIA NAUMNIK - CZŁONEK KOMISJI

       WOJCIECH ADAM RYBOŁOWICZ - CZŁONEK KOMISJI

   KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

       SYLWIA NAUMNIK- PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

       KATARZYNA POGORZELSKA - WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI

       MARIUSZ PIEŚNIAK - CZŁONEK KOMISJI

       WOJCIECH ADAM RYBOŁOWICZ - CZŁONEK KOMISJI

 

SOŁTYSI
KADENCJA 2019 - 2024

LP.

WIEŚ

IMIĘ I NAZWISKO

1.

Bohdan

Maciej BAJKO

2.

Borsukówka

Wojciech PURTA

3.

Chraboły

Artur KAMIŃSKI

4.

Dobrzyniewo Duże

Renata RUTKOWSKA

5.

Dobrzyniewo Fabryczne

Anna STRZAŁKO

6.

Dobrzyniewo Kościelne

Mariusz PIEŚNIAK

7.

Fasty

Renata BRZESKA

8.

Gniła

Beata Elżbieta LENCZEWSKA

9.

Jaworówka

Gertruda ŁUPIŃSKA

10.

Kobuzie

Karol TUSZ

11.

Kopisk

Mateusz BIELSKI

12.

Kozińce

Ewa CYLWIK

13.

Krynice

Mariusz LOMPART

14.

Kulikówka

Piotr KRAWCZENIUK

15.

Leńce

Kamil RZEMIENIECKI

16.

Letniki

Anna KWIT

17.

Nowe Aleksandrowo

Wojciech WALENDZIUK

18.

Nowosiółki

Agnieszka RUTKOWSKA

19.

Obrubniki

Beata DYBACKA

20.

Ogrodniki

Iwona MAKOWSKA-SOKÓLSKA

21.

Podleńce

Robert SOBIESKI

22.

Pogorzałki

Alicja SOKÓLSKA

23.

Ponikła

Krzysztof TOCZYDŁOWSKI

24.

Rybaki

Cezary DĄBROWSKI

25.

Szaciły

Anna JAŚNIEWICZ

26.

Zalesie

Mateusz CIOŁKO