Dziś jest:niedziela 20 września 2020 roku. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Aktualności
Zimowisko dla dzieci z programem profilaktyczno-sportowym w „perle Borów Tucholskich” 13.01.2020
Zimowisko dla dzieci z programem profilaktyczno-sportowym w „perle Borów Tucholskich”

Towarzystwo „Nasze Szwederowo” organizuje zimowisko dla dzieci z programem profilaktyczno-sportowym w „perle Borów Tucholskich” - Tleniu, w terminie: 20 stycznia - 29 stycznia 2020 r. (turnus 10-dniowy).

 

Nasze kolonie przeznaczone są dla 50 dzieci w wieku 8-16 lat z województwa podlaskiego, z gmin wiejskich do 20 tysięcy mieszkańców.

 

Obiekt „PATRIA”, na którym realizujemy kolonie dla dzieci musi spełniać coraz wyższe standardy, stąd ich właściciel został zobligowany przez nas do prowadzenia na nim stosownych inwestycji: nowe świetlice, wymiana okien, nowe łazienki, nowoczesne boiska.

 

Towarzystwo odpowiada za realizację atrakcyjnego i bogatego w wycieczki programu kolonii. Zapewnia fachową opiekę wychowawczo-opiekuńczą, w ramach kosztów pokrywanych przez rodziców w kwocie tylko 299 złotych od dziecka (jeden z rodziców uczestnika ubezpieczony w KRUS).

Transport dzieci na i z miejsca wypoczynku odbywa się autokarem spod Urzędu Gminy.

Pozostałe koszty pobytu pokrywa Towarzystwo ze środków pozyskanych od sponsorów korporacyjnych, urzędów administracji centralnej i KRUS w Warszawie.

Po więcej szczegółów kliknij:

tutaj

 

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (8 osób z gminy Dobrzyniewo Duże) decyduje kolejność zgłoszeń, w formie telefonicznej tel. 502-626-171 lub e-mailowej: naszeszwederowo@op.pl.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 stycznia (środa) do godz. 15.00.

 

Maciej Archaniołowicz

Prezes Zarządu

« inne aktualności